október 2 - október 15.
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
04
óra
04:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 4. nap, nyolcaddöntő, premier, HD, 1. rész (élő)
04:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 5. nap, negyeddöntő, premier, HD, 1. rész (élő)
 
04:15
Kosárlabda
női vb, 2. elődöntő, Törökország, HD (ism.)
 
04:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, Újpest - Dunaújváros, HD (ism.)
04:45
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, Real Madrid - Athletic Bilbao, HD (ism.)
 
04:15
Labdarúgás
Eb-selejtező, London, Anglia - San Marino, HD (ism.)
04:00
Ökölvívás
Profi gála, Kiel, Artur Abraham - Paul Smith, HD (ism.)
04:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Helsinki, Finnország - Görögország, HD (ism.)
04:15
Labdarúgás
Eb-selejtező, Solna, Svédország - Liechtenstein, HD (ism.)
04:45
Küzdősportok
Budo- és küzdősportgála, 2. rész (ism.)
 
05
óra
  
05:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 6. nap, elődöntő, premier, HD, 1. rész (élő)
 
05:30
Rali
Francia-rali, 2. nap, összefoglaló HD (ism.)
  
05:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, DVSC-Teva - Bp. Honvéd, HD (ism.)
      
06
óra
   
06:00
Utánpótlás-magazin.
HD (ism.)
06:30
Rali
Francia-rali, 1. nap, összefoglaló HD (ism.)
06:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, Haladás - Lombard Pápa (ism.)
 
06:45
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
 
06:30
Labdarúgás
HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (ism.)
 
06:00
Kosárlabda
Adria-liga, 3. forduló, Szolnoki Olaj - Igokea (ism.)
06:30
13. menet
a Sport TV bokszmagazinja, HD (ism.)
06:45
Légbőlkapott.
06:30
13. menet
a Sport TV bokszmagazinja, HD (ism.)
07
óra
   
07:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 7. nap, döntő, premier, HD, 1. rész (élő)
 
07:00
Audi H2O-magazin
HD (ism.)
07:30
KO TV
profibokszmagazin (ism.)
 
07:00
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, összefoglaló, HD (ism.)
 
07:00
Fieszta
spanyol futballmagazin, HD (ism.)
  
07:00
Harcművész magazin
Mas Oyama Memorial Cup 1.rész HD (ism.)
07:30
Harcművész magazin
Mas Oyama Memorial Cup 2.rész HD (ism.)
 
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
08
óra
08:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 4. nap, nyolcaddöntő, premier, HD, 2. rész (élő)
08:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 5. nap, negyeddöntő, premier, HD, 2. rész (élő)
08:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 6. nap, elődöntő, premier, HD, 2. rész (élő)
08:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 7. nap, döntő, premier, HD, 2. rész (élő)
08:00
Ökölvívás
KO TV, Classics (ism.)
08:00
Truck Race
Eb-futam, Zolder, HD (ism.)
08:00
Labdarúgás
holland bajnokság, 8. forduló, összefoglaló, HD (ism.)
08:00
Fieszta
spanyol futballmagazin, HD (ism.)
08:00
Bikarodeó
Ford Tough Series, Oakland (ism.)
08:00
Truck Race
Eb-futam, Zolder, HD (ism.)
08:00
Rali
Francia-rali, összefoglaló, HD (ism.)
08:00
Rali
Francia-rali, összefoglaló, HD (ism.)
08:00
Ökölvívás
KO TV, Classics (ism.)
08:00
Truck Race
Eb-futam, Zolder, HD (ism.)
09
óra
    
09:00
Bikarodeó
Ford Tough Series, San Antonio (ism.)
09:00
NFL Game day
HD (ism.)
09:30
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, HD (ism.)
09:00
Harmadik félidő
OTP Bank Liga, 10. forduló összefoglaló, HD (ism.)
09:00
Truck Race
Eb-futam, Zolder, HD (ism.)
09:00
Labdarúgás
Futbol Mundial HD (ism.)
09:30
Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin, HD (ism.)
09:00
Légbőlkapott.
09:15
Szabadidősport
FitBalance Aréna, HD
09:45
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD
09:00
Heti helyzet
A hét témái, HD (ism.)
09:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Varsó, Lengyelország - Németország, HD (ism.)
09:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Bukarest, Románia - Magyarország, HD (ism.)
09:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Koppenhága, Dánia - Portugália, HD (ism.)
10
óra
 
10:00
Tenisz
ATP500, Tokió, 5. nap, negyeddöntő, premier, HD, 3. rész (élő)
10:00
Kerékpár
Bringa Tv
10:15
Harcművész magazin
Fightpont
10:30
Labdarúgás
Futbol Mundial HD (ism.)
10:00
KO TV
profibokszmagazin (ism.)
10:30
NFL Game day
HD (ism.)
10:00
Televíziós vásárlás
 
10:45
Televíziós vásárlás
10:00
Bikarodeó
Ford Tough Series, San Antonio (ism.)
  
10:00
Harcművész magazin
Mas Oyama Memorial Cup 2.rész HD (ism.)
10:30
Sportország
jeges magazin, HD (ism.)
   
11
óra
  
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, Rayo Vallecano - Barcelona, HD (ism.)
11:00
Televíziós vásárlás
11:45
13. menet
a Sport TV bokszmagazinja, HD (ism.)
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:30
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
12
óra
12:00
BL-extra
BL-magazin, HD (ism.)
12:00
Utánpótlás-magazin.
HD (ism.)
12:30
Televíziós vásárlás
12:00
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
12:00
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, premier, HD, Sevilla - Deportivo La Coruna (élő)
 
12:00
Bikarodeó
Ford Tough Series, San Antonio (ism.)
 
12:00
Autósport
Borok útja rali, HD (ism.)
12:45
Labdarúgás
Ligakupa, csoportkör, 3. forduló, Ferencváros - Kaposvár (ism.)
12:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Zsolna, Szlovákia - Spanyolország, HD (ism.)
12:00
Légbőlkapott.
12:15
KO TV
profibokszmagazin
12:45
NFL Game day
új, HD
12:00
Labdarúgás
spanyol másodosztály, 8. forduló, premier, Betis - Las Palmas (élő)
12:30
Bikarodeó
Ford Tough Series, Oakland (ism.)
12:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Reykjavík, Izland - Hollandia, HD (ism.)
12:00
Autósport
Coop-rali 2014 HD (ism.)
12:30
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
13
óra
13:00
Televíziós vásárlás
13:00
Kosárlabda
női vb, 1. negyeddöntő, Törökország, premier, HD (élő)
13:15
KO TV
profibokszmagazin
13:45
NFL Game day
új, HD
 
13:00
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, Real Madrid - Athletic Bilbao, HD (ism.)
13:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, Diósgyőr - Ferencváros, HD (ism.)
13:15
NFL
5. hét (ism.)
  
13:15
Labdarúgás
Eb-selejtező, Palermo, Olaszország - Azerbajdzsán, HD (ism.)
 
13:30
Labdarúgás
Eb-selejtező, Tallinn, Észtország - Anglia, HD (ism.)
 
13:45
Ökölvívás
KO TV, Classics (ism.)
14
óra
14:00
Labdarúgás
BL, csoportkör, 2. forduló, PSG - Barcelona, HD (ism.)
 
14:15
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin, HD
14:45
Mezeket fel!
A OTP Bank Liga 10. fordulója elé, HD (ism.)
14:15
Labdarúgás
spanyol másodosztály, 7. forduló, Las Palmas - Sporting
   
14:45
Kosárlabda
Adria-liga 1. forduló, HD
14:30
Fieszta+
HD
14:45
Légbőlkapott.
 
14:00
Kosárlabda
NBA Global Games, Isztambul, HD, Fenerbahce - San Antonio Spurs
 
14:15
Labdarúgás
Eb-selejtező, Ta'Qali, Málta - Olaszország, HD (ism.)
14:45
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, HD (ism.)
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
15
óra
 
15:00
Televíziós vásárlás
15:15
Kosárlabda
női vb, 2. negyeddöntő, Törökország, premier, HD (élő)
15:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, premier, DVSC-Teva - Bp. Honvéd (élő)
 
15:00
Labdarúgás
holland bajnokság, 8. forduló, összefoglaló, HD
15:00
Ökölvívás
Profi gála, Las Vegas, Floyd Mayweather - Marcos Maidana, HD (ism.)
15:45
Fieszta+
HD
15:15
Jégkorong
KHL-összefoglaló
15:30
Bikarodeó
Ford Tough Series, Oakland
15:00
Küzdősportok
Budo- és küzdősportgála, 2. rész
15:45
Labdarúgás
HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (ism.)
    
16
óra
16:45
Sporthorgászmagazin
új, HD
  
16:15
Olimpia
Nem olimpiai sportágak világjátékai, HD
16:45
Labdarúgás
holland bajnokság, 8. forduló, HD, Ajax - Zwolle
16:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, HD, Diósgyőr - Ferencváros
 
16:00
Arany pillanatok
16:15
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
16:30
Labdarúgás
Futbol Mundial, HD
  
16:00
Labdarúgás
Felkészülési mérkőzés, Saint-Denis, HD, Franciaország - Portugália
16:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Luxembourg, Luxemburg - Spanyolország, HD (ism.)
16:45
Labdarúgás
HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (ism.)
16:15
Erőemelés
Országos bajnokság HD
16:30
Labdarúgás
Audi-kupa, Győr, HD
17
óra
17:15
Jégkorong
KHL-összefoglaló
17:30
Bikarodeó
Ford Tough Series, San Antonio
17:15
Televíziós vásárlás
17:30
Kerékpár
Bringa Tv
17:45
Harcművész magazin
Fightpont
   
17:15
Utánpótlás-magazin.
új, HD
17:45
Autósport
Borok útja rali, HD
17:30
Mai helyzet
HD
17:45
Labdarúgás
Ligakupa, csoportkör, 3. forduló, premier, Ferencváros - Kaposvár (élő)
17:00
Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin, premier, HD (élő)
17:00
Harcművész magazin
Mas Oyama Memorial Cup 2.rész, HD
17:30
Heti helyzet
A hét témái, HD
17:15
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin, HD
17:45
Labdarúgás
Eb-selejtező, Glasgow, premier, HD, Skócia - Grúzia (élő)
17:45
Labdarúgás
Eb-selejtező, Tallinn, premier, HD, Észtország - Anglia (élő)
  
17:30
Mai helyzet
HD
17:45
Labdarúgás
Ligakupa, csoportkör, 4. forduló, premier, Újpest - Videoton (élő)
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
18
óra
18:30
Truck Race
Eb-futam, Zolder, HD
18:00
Heti helyzet
A hét témái, HD
18:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, premier, PMFC-Matias - Videoton (élő)
18:45
Harcművész magazin
Fightpont
18:00
Mai helyzet
HD
18:15
Harmadik félidő
OTP Bank Liga, 10. forduló összefoglaló, HD (ism.)
18:30
Labdarúgás
Grund felsőfokon, 4. rész, HD
 
18:30
Fieszta+
HD
18:45
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, premier, HD (élő)
18:30
Labdarúgás
Eb-selejtező, Wolverhampton, premier, HD, Anglia U21 - Horvátország U21 (élő)
  
18:45
Labdarúgás
HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (ism.)
18:15
Mai helyzet
HD
18:30
Labdarúgás
Grund felsőfokon, 5. rész HD
 
19
óra
19:30
Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin, Sz.Nagy-, premier, HD (élő)
19:00
Küzdősportok
Budo- és küzdősportgála, 1. rész
 
19:00
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, premier, HD, Espanyol - Real Sociedad (élő)
 
19:00
Sportgazdaság
A Sport TV gazdasági kerekasztala, HD
      
19:00
Sportgazdaság
A Sport TV gazdasági kerekasztala, HD
 
20
óra
  
20:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, premier, Újpest - Dunaújváros (élő)
 
20:00
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, összefoglaló, HD
20:00
Fieszta
spanyol futballmagazin, premier, HD (élő)
20:00
Kosárlabda
NBA Global Games, Berlin, premier, HD, Alba Berlin - San Antonio Spurs (élő)
20:15
Mai helyzet
HD
20:30
Labdarúgás
Eb-selejtező, Zsolna, premier, HD, Szlovákia - Spanyolország (élő)
20:45
Labdarúgás
Eb-selejtező, Palermo, premier, HD, Olaszország - Azerbajdzsán (élő)
20:15
Labdarúgás
Eb-selejtező, Varsó, premier, HD, Lengyelország - Németország (élő)
20:15
Labdarúgás
Eb-selejtező, Luxembourg, premier, HD, Luxemburg - Spanyolország (élő)
20:15
Mai helyzet
HD
20:30
Labdarúgás
Eb-selejtező, Ta'Qali, premier, HD, Málta - Olaszország (élő)
20:00
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin HD
20:30
Labdarúgás
Eb-selejtező, Gelsenkirchen, premier, HD, Németország - Írország (élő)
20:15
Arany pillanatok
20:30
Labdarúgás
Goalissimo
21
óra
21:00
Mai helyzet
HD
21:15
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, premier, HD (élő)
21:00
Mezeket fel!
A OTP Bank Liga 10. fordulója elé, premier, HD (élő)
 
21:00
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, premier, HD, Real Madrid - Athletic Bilbao (élő)
21:00
NFL
5. hét, HD (ism.)
21:00
Mai helyzet
HD
21:15
NFL
5. hét, Washington Redskins - Seattle Seahawks, HD (ism.)
       
21:30
NFL
6. hét, St. Louis Rams - San Francisco 49ers, HD (ism.)
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
22
óra
22:45
Labdarúgás
Futbol Mundial, HD
22:00
NFL
5. hét, Green Bay Packers - Minnesota Vikings, HD (ism.)
22:15
Kosárlabda
női vb, 1. elődöntő, Törökország, mai, HD
           
23
óra
23:15
Labdarúgás
Grund felsőfokon, 3. rész HD (ism.)
23:45
Sportgazdaság
A Sport TV gazdasági kerekasztala, HD (ism.)
  
23:00
Kosárlabda
női vb, döntő, Törökország, mai, HD
  
23:00
Labdarúgás
Goalissimo (ism.)
23:00
Labdarúgás
premier, HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)
23:00
Labdarúgás
premier, HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)
23:00
Labdarúgás
premier, HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)
23:00
Labdarúgás
premier, HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)
23:00
Labdarúgás
premier, HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)
23:00
Labdarúgás
premier, HD, Eb-selejtezők, összefoglaló (élő)
 
00
óra
00:45
Salakmotor
Skandináv GP, Stockholm, HD (ism.)
 
00:15
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, Valencia - Atlético Madrid, HD (ism.)
 
00:30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, DVSC-Teva - Bp. Honvéd, HD (ism.)
00:45
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, Valencia - Atlético Madrid, HD (ism.)
00:00
Kosárlabda
Adria-liga, 2. forduló, Szolnok - Metalac (ism.)
00:30
Labdarúgás
Grund felsőfokon, 4. rész HD (ism.)
00:30
NFL
6. hét, Houston Texans - Indianapolis Colts, HD (ism.)
00:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Bukarest, mai, HD, Románia - Magyarország
00:30
Labdarúgás
Grund felsőfokon, 4. rész HD (ism.)
00:30
Salakmotor
Lengyel GP, Torun, HD (ism.)
00:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Tórshavn, mai, HD, Feröer - Magyarország
 
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
01
óra
 
01:30
Kosárlabda
női vb, 3. negyeddöntő, Törökország, HD (ism.)
 
01:00
Kosárlabda
női vb, a 3. helyért, Törökország, mai, HD
   
01:00
Sportgazdaság
A Sport TV gazdasági kerekasztala, HD (ism.)
  
01:00
Sportgazdaság
A Sport TV gazdasági kerekasztala, HD (ism.)
  
01:00
Kosárlabda
Eurocup, csoportkör, 1. forduló (ism.)
02
óra
  
02:15
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, Rayo Vallecano - Barcelona, HD (ism.)
 
02:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, PMFC-Matias - Videoton (ism.)
02:45
Labdarúgás
spanyol bajnokság, 7. forduló, Rayo Vallecano - Barcelona, HD (ism.)
02:00
Rali
Francia-rali, összefoglaló, HD (ism.)
02:00
Labdarúgás
Ligakupa, csoportkör, 3. forduló, Ferencváros - Kaposvár (ism.)
 
02:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Jereván, Örményország - Szerbia, HD (ism.)
02:00
Labdarúgás
Eb-selejtező, Bécs, Ausztria - Montenegró, HD (ism.)
02:45
Küzdősportok
Budo- és küzdősportgála, 1. rész (ism.)
02:00
Labdarúgás
Grund felsőfokon, 5. rész HD (ism.)
02:30
Sportgazdaság
A Sport TV gazdasági kerekasztala, HD (ism.)
 
03
óra
03:15
Erőemelés
Európa-bajnokság, Orosháza HD
03:30
Utánpótlás-magazin.
HD (ism.)
03:30
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, HD (ism.)
 
03:00
Tenisz
ATP500, Peking, 7. nap, döntő, HD (ism.)
  
03:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló, Diósgyőr - Ferencváros, HD (ism.)
     
03:30
Ökölvívás
Profi gála, Kiel, Artur Abraham - Paul Smith, HD (ism.)
03:00
Salakmotor
Lengyel GP, Torun, HD (ism.)
csütörtök
október 2.
péntek
október 3.
szombat
október 4.
vasárnap
október 5.
hétfő
október 6.
kedd
október 7.
szerda
október 8.
csütörtök
október 9.
péntek
október 10.
szombat
október 11.
vasárnap
október 12.
hétfő
október 13.
kedd
október 14.
szerda
október 15.
Copyright © 2014
Ingyenes Műsorújság Kft. az Est Media Group tagja.