augusztus 1 - augusztus 14.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
04
óra
   
04:45
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
04:00
Labdarúgás
Futbol Mundial HD (ism.)
04:30
Tenisz
ATP500, Washington, döntő, HD (ism.)
 
04:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, Újpest - Diósgyőr, HD (ism.)
04:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Washington, Manchester United - Internazionale, HD (ism.)
 
04:00
Ökölvívás
Profi gála, Las Vegas, Brandon Rios - Diego Chaves, HD (ism.)
  
04:15
Harmadik félidő
OTP Bank Liga, 3. forduló összefoglaló, HD (ism.)
04:45
Labdarúgás
Európai Szuperkupa-mérkőzés, Cardiff, Real Madrid - Sevilla, HD (ism.)
05
óra
05:00
Salakmotor
csapat-vb, középdöntő, Bydgoszcz, HD (ism.)
05:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Dallas, Real Madrid - Roma, HD (ism.)
      
05:00
Lóverseny
Futam (ism.)
05:30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, MVM Paks - MTK (ism.)
  
05:00
Labdarúgás
holland bajnokság, 1. forduló, Ajax - Vitesse, HD (ism.)
  
06
óra
  
06:00
Ökölvívás
KO TV, Classics (ism.)
06:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Ann Arbor, Manchester United - Real Madrid, HD (ism.)
 
06:15
Kerékpár
Bringa TV HD
06:30
Lóverseny
Futam (ism.)
06:45
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
06:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Dallas, Real Madrid - Roma, HD (ism.)
 
06:30
13. menet
a Sport TV bokszmagazinja, HD (ism.)
06:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, Videoton - Győri ETO, HD (ism.)
 
06:30
13. menet
a Sport TV bokszmagazinja, HD (ism.)
 
07
óra
 
07:00
Labdarúgás
Goalissimo (ism.)
07:00
Truck Race
Eb-futam, Nürburgring, HD (ism.)
 
07:00
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, HD (ism.)
07:00
Strandfoci
Fürdővárosok Kupája, döntő HD (ism.)
07:30
Triatlon
eXtremMan Nagyatád HD (ism.)
     
07:00
Harcművész magazin
HD
07:15
Horgászsport
Sporthorgászmagazin, HD (ism.)
  
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
08
óra
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
08:00
Televíziós vásárlás
09
óra
09:00
Labdarúgás
Goalissimo (ism.)
09:00
Labdarúgás
Futbol Mundial HD (ism.)
09:30
Triatlon
eXtremMan Nagyatád, HD
09:00
Heti helyzet
A hét témái, HD (ism.)
09:00
KO TV
profibokszmagazin (ism.)
09:30
Ökölvívás
KO TV, Classics (ism.)
09:00
Kerékpár
BMX-világbajnokság, összefoglaló, HD (ism.)
09:00
Truck Race
Eb-futam, Nürburg, HD (ism.)
09:00
Labdarúgás
Goalissimo (ism.)
09:00
Arany pillanatok
09:15
13. menet
a Sport TV bokszmagazinja, HD (ism.)
09:00
Harcművészmagazin
HD
09:15
KO TV
profibokszmagazin
09:45
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD
09:00
Heti helyzet
A hét témái, HD (ism.)
09:00
Labdarúgás
Community Shield, London, Manchester City - Arsenal, HD (ism.)
09:00
Truck Race
Eb-futam, Nürburg, HD (ism.)
09:00
Ökölvívás
Profi gála, Atlantic City, Szergej Kovaljov - Blake Caparello (ism.)
09:00
Labdarúgás
holland bajnokság, 1. forduló, összefoglaló, HD (ism.)
10
óra
10:00
Truck Race
Eb-futam, Nürburgring, HD (ism.)
10:00
Strandfoci
Fürdővárosok Kupája, döntő, HD
10:30
KO TV
profibokszmagazin
10:00
Rali
Finn-rali, 1. nap, összefoglaló HD (ism.)
10:30
Televíziós vásárlás
10:30
Kerékpár
Bringa TV HD
10:45
Televíziós vásárlás
10:00
Rali
Szezonfelező összefoglaló, HD (ism.)
10:00
Rali
Finn-rali, összefoglaló, HD (ism.)
10:00
Tenisz
ATP500-as torna, Washington, összefoglaló, HD (ism.)
10:45
Televíziós vásárlás
 
10:00
Olimpia
Az ifjúsági csapat fogadalomtétele HD (ism.)
10:30
Sportország
jeges magazin, HD (ism.)
 
10:00
Rali
Finn-rali, összefoglaló, HD (ism.)
 
10:00
Erős emberek
HSMA erős emberek egyéni OB döntő Sobri Kalandpark Kupa 2014, HD (ism.)
11
óra
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:30
Labdarúgás
International Champions Cup, Charlotte, Liverpool - Milan, HD (ism.)
11:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, Győri ETO - Bp. Honvéd, HD (ism.)
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:45
Labdarúgás
Bajnokok Ligája, playoff, sorsolás, premier, HD (élő)
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:15
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
11:00
Televíziós vásárlás
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
12
óra
12:00
Rali
The WRC Magazine, a Finn-rali elé HD (ism.)
12:30
Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin, HD (ism.)
12:00
Kerékpár
Bringa TV HD
12:15
Ökölvívás
Profi gála, Wolverhampton, Leonard Bundu - Frankie Gavin (ism.)
  
12:00
Rali
Finn-rali, 2. nap, összefoglaló HD (ism.)
12:30
Rali
Finn-rali, 3. nap, összefoglaló HD (ism.)
12:00
Harmadik félidő
OTP Bank Liga, 2. forduló összefoglaló, HD (ism.)
12:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Ann Arbor, Manchester United - Real Madrid, HD (ism.)
12:30
Ökölvívás
Profi gála, Las Vegas, Brandon Rios - Diego Chaves, HD (ism.)
12:00
Olimpia
Az ifjúsági csapat fogadalomtétele, HD
12:30
Mezeket fel!
A OTP Bank Liga 3. fordulója elé, HD (ism.)
12:00
KO TV
profibokszmagazin (ism.)
12:30
Ökölvívás
Profi gála, Atlantic City, Szergej Kovaljov - Blake Caparello (ism.)
12:15
Horgászsport
Sporthorgászmagazin, HD (ism.)
12:00
Olimpia
Az ifjúsági csapat fogadalomtétele HD (ism.)
12:30
Sportország
jeges magazin, HD (ism.)
12:00
Labdarúgás
Futbol Mundial HD (ism.)
12:30
Labdarúgás
Európai Szuperkupa-mérkőzés, Cardiff, Real Madrid - Sevilla, HD (ism.)
12:00
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
13
óra
  
13:45
Lóverseny
100. magyar ügetőderbi, premier, 1. rész (élő)
13:45
Labdarúgás
International Champions Cup, Ann Arbor, Manchester United - Real Madrid, HD (ism.)
13:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Philadelphia, Internazionale - Roma, HD (ism.)
   
13:30
Labdarúgás
A Community Shield elé HD (ism.)
 
13:00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, Diósgyőr - Haladás, HD (ism.)
13:00
Horgászsport
Sporthorgászmagazin, HD (ism.)
13:45
Labdarúgás
holland bajnokság, 1. forduló, összefoglaló, HD (ism.)
 
13:15
Labdarúgás
Magyar Kupa, 1. forduló, Hévíz - Ferencváros (ism.)
14
óra
14:00
Tenisz
ATP500, Washington, 4. nap, mai, HD, 2. rész
14:15
Mezeket fel!
A OTP Bank Liga 2. fordulója elé, HD (ism.)
   
14:15
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, Lombard Pápa - Ferencváros, HD (ism.)
14:00
Labdarúgás
International Champions Cup, döntő, Miami, HD (ism.)
 
14:00
Labdarúgás
Felkészülési mérkőzés, Flensburg, Lazio - Hamburg, HD (ism.)
14:30
Labdarúgás
holland bajnokság, 1. forduló, premier, HD, Ajax - Vitesse (élő)
 
14:45
Labdarúgás
Community Shield, London, Manchester City - Arsenal, HD (ism.)
  
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
15
óra
 
15:15
Labdarúgás
Felkészülési mérkőzés, Helsinki, premier, HD, Tottenham - Celtic (élő)
15:00
Lóverseny
Futam premier (élő)
15:30
Lóverseny
100. magyar ügetőderbi, premier, 2. rész (élő)
15:45
Labdarúgás
Honvéd-Merkantil Bank-kupa, a 3. helyért, premier (élő)
15:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Charlotte, Liverpool - Milan, HD (ism.)
  
15:30
Horgászsport
Sporthorgászmagazin, HD (ism.)
15:45
Labdarúgás
felkészülési mérkőzés, Paderborn, premier, HD, Paderborn - Everton (élő)
 
15:15
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, Videoton - Győri ETO, HD (ism.)
 
15:45
Tollaslabda
Csapat-vb, elődöntő, Malajzia-Indonézia, HD
15:45
Harcművész magazin
HD
16
óra
     
16:15
Ökölvívás
Profi gála, New York, Gennagyij Golovkin - Daniel Geale, HD (ism.)
16:00
Truck Race
Eb-futam, Nürburg, HD (ism.)
16:15
Harcművészmagazin
HD
16:30
Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin, HD (ism.)
 
16:30
KO TV
profibokszmagazin (ism.)
  
16:45
Labdarúgás
Magyar Kupa, 1. forduló, premier, Hévíz - Ferencváros (élő)
16:00
Truck Race
Eb-futam, Nürburg, HD (ism.)
17
óra
 
17:45
Rali
Finn-rali, 1. nap, összefoglaló HD (ism.)
  
17:15
Labdarúgás
International Champions Cup, Ann Arbor, Manchester United - Real Madrid, HD (ism.)
 
17:00
Rali
Finn-rali, összefoglaló, HD (ism.)
  
17:00
Labdarúgás
felkészülési mérkőzés, Ausztria, premier, HD, Roma - SV Eltendorf (élő)
17:15
Labdarúgás
felkészülési mérkőzés, Budapest, Ferencváros - Chelsea, HD (ism.)
17:00
Ökölvívás
Profi gála, New York, Gennagyij Golovkin - Daniel Geale, HD (ism.)
 
17:00
Labdarúgás
Futbol Mundial, HD
17:30
Mai helyzet
HD
17:45
Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin, premier, HD (élő)
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
18
óra
18:00
Truck Race
Eb-futam, Nürburg, HD (ism.)
18:15
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, premier, Nyíregyháza - MVM Paks (élő)
 
18:00
Labdarúgás
Honvéd-Merkantil Bank-kupa, döntő, premier (élő)
  
18:00
Horgászsport
Sporthorgászmagazin, HD
18:45
Labdarúgás
Futbol Mundial, HD
18:00
Labdarúgás
A Community Shield elé, HD
18:30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, premier, MVM Paks - MTK (élő)
18:15
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, premier, PMFC-Matias - Újpest (élő)
     
19
óra
19:00
Ökölvívás
KO TV, Classics
   
19:15
Mai helyzet
HD
19:30
Labdarúgás
International Champions Cup, döntő, Miami, HD (ism.)
19:15
Mai helyzet
HD
19:30
Arany pillanatok
19:45
Labdarúgás
Goalissimo
19:15
Mai helyzet
HD
19:30
Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin, premier, HD (élő)
  
19:00
Labdarúgás
felkészülési mérkőzés, Budapest, premier, HD, Ferencváros - Chelsea (élő)
 
19:45
Mai helyzet
HD
19:15
Mai helyzet
HD
19:30
Arany pillanatok
19:45
Labdarúgás
Goalissimo
19:15
Labdarúgás
Felkészülési mérkőzés, Szaloniki, premier, HD, Internazionale - PAOK Szaloniki (élő)
20
óra
20:00
Heti helyzet
A hét témái, HD
20:30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, premier, MTK - DVSC-Teva (élő)
20:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Ann Arbor, HD, Manchester United - Real Madrid
20:15
Harmadik félidő
OTP Bank Liga, 2. forduló összefoglaló, HD (ism.)
 
20:45
Labdarúgás
International Champions Cup, Ann Arbor, Manchester United - Real Madrid, HD (ism.)
  
20:30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, premier, HD, DVSC-Teva - Puskás Akadémia (élő)
 
20:00
Harmadik félidő
OTP Bank Liga, 3. forduló összefoglaló, HD (ism.)
20:00
Labdarúgás
Európai Szuperkupa-mérkőzés, Cardiff, premier, HD, Real Madrid - Sevilla (élő)
20:45
Ökölvívás
Profi gála, Makaó, Guillermo Rigondeaux - Sod Kokietgym, HD (ism.)
 
21
óra
21:00
Mezeket fel!
A OTP Bank Liga 2. fordulója elé, premier, HD (élő)
   
21:30
Ökölvívás
Profi gála, Las Vegas, Brandon Rios - Diego Chaves, HD (ism.)
 
21:00
Ökölvívás
Profi gála, Manchester, Dereck Chisora - Tyson Fury, HD (ism.)
21:15
Mezeket fel!
A OTP Bank Liga 3. fordulója elé, premier, HD (élő)
     
21:45
Ökölvívás
Profi gála, London, Carl Froch - George Groves, HD (ism.)
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
22
óra
22:00
Ökölvívás
Profi gála, Wolverhampton, premier, Leonard Bundu - Frankie Gavin (élő)
22:45
Truck Race
Eb-futam, Nürburg, HD (ism.)
22:00
Tenisz
ATP500, Washington, döntő, mai, HD
22:30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, HD, Lombard Pápa - Ferencváros
 
22:45
Labdarúgás
International Champions Cup, döntő, Miami, HD (ism.)
 
22:15
Heti helyzet
A hét témái, HD
22:45
Truck Race
Eb-futam, Nürburg, HD (ism.)
22:45
Strandröplabda
Masters-torna, Biel, férfi döntő, mai, HD
22:15
Labdarúgás
holland bajnokság, 1. forduló, összefoglaló, HD
 
22:30
Labdarúgás
Community Shield, London, Manchester City - Arsenal, HD (ism.)
 
23
óra
 
23:45
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, HD (ism.)
     
23:15
Ökölvívás
Profi gála, New York, Gennagyij Golovkin - Daniel Geale, HD (ism.)
23:45
Labdarúgás
A Ferencváros stadionavatója, HD (ism.)
23:45
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja, HD (ism.)
23:15
Mai helyzet
HD
23:30
Ökölvívás
Profi gála, Las Vegas, Brandon Rios - Diego Chaves, HD (ism.)
23:15
Trash Talk
Amerikai sportmagazin, HD (ism.)
  
00
óra
 
00:45
Ökölvívás
Profi gála, New York, Gennagyij Golovkin - Daniel Geale, HD (ism.)
00:30
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, Győri ETO - Bp. Honvéd, HD (ism.)
00:30
13. menet
a Sport TV bokszmagazinja, HD (ism.)
00:30
Lóverseny
100. magyar ügetőderbi, 1. rész (ism.)
00:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, MTK - DVSC-Teva (ism.)
00:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Berkeley, Real Madrid - Internazionale, HD (ism.)
    
00:15
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, PMFC-Matias - Újpest (ism.)
00:45
Rali
Finn-rali, összefoglaló, HD (ism.)
00:15
Lóverseny
100. magyar ügetőderbi, 1. rész (ism.)
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
01
óra
01:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Chicago, Olympiakosz - Liverpool, HD (ism.)
   
01:45
Lóverseny
100. magyar ügetőderbi, 2. rész (ism.)
    
01:00
Lóverseny
Futam (ism.)
01:30
Labdarúgás
Community Shield, London, Manchester City - Arsenal, HD (ism.)
  
01:45
Horgászsport
Sporthorgászmagazin, HD (ism.)
01:30
Lóverseny
100. magyar ügetőderbi, 2. rész (ism.)
02
óra
  
02:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, Újpest - Diósgyőr, HD (ism.)
02:00
Labdarúgás
International Champions Cup, döntő, Miami, premier, HD (élő)
 
02:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 2. forduló, Győri ETO - Bp. Honvéd, HD (ism.)
02:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Pittsburgh, Milan - Manchester City, HD (ism.)
02:15
Ökölvívás
Profi gála, Manchester, Dereck Chisora - Tyson Fury, HD (ism.)
02:45
Horgászsport
Sporthorgászmagazin, HD (ism.)
 
02:30
Salakmotor
csapat-vb, döntő, Bydgoszcz, HD (ism.)
02:15
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, DVSC-Teva - Puskás Akadémia, HD (ism.)
02:30
Harmadik félidő
OTP Bank Liga, 3. forduló összefoglaló, HD (ism.)
 
03
óra
03:00
Labdarúgás
International Champions Cup, Washington, Manchester United - Internazionale, HD (ism.)
03:00
Ökölvívás
Profi gála, Las Vegas, premier, HD, Brandon Rios - Diego Chaves (élő)
      
03:30
Lóverseny
Futam (ism.)
03:45
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 3. forduló, Diósgyőr - Haladás, HD (ism.)
    
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
csütörtök
augusztus 14.
Copyright © 2012
Pesti Est Kft. az Est Media Group tagja.