július 31 - augusztus 13.
csütörtök
július 31.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
08
óra
08:30
Kerékpár
Vallon körverseny 5. szakasz (ism.)
08:35
Birkózás
Golden Grand Prix, Azerbajdzsán: Döntő (ism.) (ism.)
08:30
Sportok
WATTS (ism.)
08:30
Kerékpár
Clasica San Sebastian Spanyolország (ism.)
08:30
Motorsport
Motorsport Hétvége (ism.)
08:45
Kerékpár
Lengyel körverseny 1. szakasz Lengyelország (ism.)
08:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 2. szakasz Lengyelország (ism.)
08:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 3. szakasz Lengyelország (ism.)
08:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 4. szakasz Lengyelország (ism.)
08:30
Sportok
WATTS (ism.)
08:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 6. szakasz Lengyelország (ism.)
08:00
Kajak-Kenu
Síkvizi Világbajnokság Moszkva Oroszország (élő)
08:30
Kézilabda
Portugália Döntő
08:30
Kerékpár
BENELUX KÖRVERSENY 1. szakasz (ism.)
08:30
Atlétika
Európa-bajnokság, Zürich, Svájc 1.nap (ism.)
09
óra
09:30
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.)
 
09:30
Sportok
WATTS (ism.)
 
09:45
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina 15. forduló (ism.)
09:30
Sportok
WATTS (felvételről)
09:30
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Finnország - Észak-Korea (ism.)
09:30
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Anglia - Dél-Korea (ism.)
09:00
Kerékpár
Lengyel körverseny 5. szakasz Lengyelország (ism.)
09:00
Kajak-Kenu
Síkvizi Világbajnokság Moszkva Oroszország (élő)
 
09:30
Kajak-Kenu
Síkvizi Világbajnokság Moszkva Moszkva Oroszország (ism.)
09:45
Sportok
WATTS (ism.)
09:15
Atlétika
Európa-bajnokság, Zürich, Svájc 2.nap (élő)
10
óra
10:30
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.) (ism.)
10:00
Kerékpár
Vallon körverseny 5. szakasz (ism.)
10:30
Sportok
WATTS (ism.)
10:00
Kerékpár
Clasica San Sebastian Spanyolország (ism.) (ism.)
10:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina 16. forduló (ism.)
10:30
Snooker
Mesterek Tornája, London, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
10:30
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Németország - USA (ism.)
 
10:15
Kajak-Kenu
Síkvizi Világbajnokság Moszkva Oroszország (élő)
10:30
Snooker
PTC, Lettország (élő)
10:45
Síugrás
Nyári Grand Prix Einsiedeln HS 117 Svájc
 
10:00
Atlétika
Európa-bajnokság, Zürich, Svájc 1.nap (élő)
 
11
óra
 
11:00
Sportok
WATTS (ism.)
11:30
Sportok
WATTS (ism.)
11:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina selejtező (ism.)
11:30
Snooker
Mesterek Tornája, London, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
11:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
11:30
Snooker
Wuxi Classic, Wuxi, Kína, Döntő (ism.)
11:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin (ism.)
11:30
Snooker
Goldfields Open, Bendigo, Ausztrália, Döntő (ism.)
   
11:00
Atlétika
EAA verseny, Luzern, Svájc (ism.)
  
csütörtök
július 31.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
12
óra
12:00
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.) (ism.) (ism.)
12:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin (ism.)
12:30
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.)
12:30
Sportok
WATTS (ism.)
12:00
Sportok
WATTS (ism.)
    
12:00
Labdarúgás
UEFA Bajnokok Ligája sorsolás (élő)
12:30
Labdarúgás
UEFA Europa Liga (élő)
 
12:00
Snooker
PTC, Lettország, (élő)
12:30
Atlétika
Csapat Európa-bajnokság, Németország, (ism.)
  
13
óra
13:30
Kerékpár
Vallon körverseny 5. szakasz (ism.)
13:30
Sportok
WATTS Best of Cycling (ism.)
13:30
Sportok
WATTS (ism.)
13:00
Kerékpár
Clasica San Sebastian Spanyolország (ism.)
    
13:30
Snooker
PTC, Lettország (élő)
     
14
óra
14:45
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.)
14:30
Sportok
WATTS (ism.)
14:30
Kerékpár
Vallon körverseny 5. szakasz (ism.)
14:30
Nyári Biatlon
Gála, Norvégia
14:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 1. szakasz Lengyelország (ism.)
14:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina Argentina 16. forduló (ism.)
14:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 3. szakasz Lengyelország (ism.)
14:30
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Németország - USA (ism.)
  
14:00
Kerékpár
Lengyel körverseny 7. szakasz Lengyelország
14:00
Kerékpár
Lengyel körverseny 7. szakasz Lengyelország (ism.)
14:00
Kerékpár
BENELUX KÖRVERSENY 1. szakasz (ism.)
 
csütörtök
július 31.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
15
óra
15:45
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.) (ism.)
15:30
Sportok
WATTS (ism.) (ism.)
15:30
Kerékpár
Clasica San Sebastian Spanyolország (élő)
 
15:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 2. szakasz Lengyelország (élő)
15:30
Sportok
WATTS (ism.)
15:00
Kerékpár
Lengyel körverseny 4. szakasz Lengyelország (élő)
15:30
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Anglia - Dél-Korea (ism.)
 
15:00
Salakmotor
Európa-bajnokság: 3. forduló (élő)
15:00
Snooker
PTC, Lettország, (élő)
15:00
Kerékpár
BENELUX KÖRVERSENY 1. szakasz (élő)
15:00
Kerékpár
BENELUX KÖRVERSENY 2. szakasz (élő)
 
16
óra
   
16:30
Kerékpár
Clasica San Sebastian Spanyolország (ism.)
 
16:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 2. szakasz Lengyelország (ism.)
16:30
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Németország - USA (ism.)
16:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 4. szakasz Lengyelország (ism.)
      
17
óra
17:15
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.) (ism.) (ism.)
17:00
Lovaglás
FEI Nemzetek Kupája Nagy-Britannia (élő)
17:30
Sportok
WATTS (ism.)
 
17:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina 16. forduló (ism.)
17:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 3. szakasz Lengyelország (élő)
 
17:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 5. szakasz Lengyelország (élő)
17:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 6. szakasz Lengyelország (élő)
 
17:00
Kajak-Kenu
Síkvizi Világbajnokság Moszkva Moszkva Oroszország (ism.)
17:00
Atlétika
IAAF World Challenge, Ostrava, Cseh Köztársaság (ism.)
17:00
Atlétika
Európa-bajnokság, Zürich, Svájc 1.nap (élő)
17:00
Kerékpár
BENELUX KÖRVERSENY 3. szakasz
17:45
Atlétika
Európa-bajnokság, Zürich, Svájc 2.nap (élő)
csütörtök
július 31.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
18
óra
18:45
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.) (ism.) (ism.) (élő)
18:30
Síugrás
Nyári Grand Prix Wisla HS 134 Lengyelország (ism.)
18:00
Lovaglás
Global Champions Tour
18:00
Kerékpár
Lengyel körverseny 1. szakasz Lengyelország (élő)
18:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
 
18:05
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
18:10
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről) (felvételről)
18:25
Lovaglás
Riders Club (felvételről)
18:30
Sportok
(felvételről)
18:45
Golf
Európai Tour Orosz Nyílt Bjanokság Oroszország (felvételről)
  
18:00
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Németország - Kína (ism.)
18:45
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Anglia - Mexikó (élő)
18:00
Salakmotor
Európa-bajnokság: 3. forduló (ism.)
18:00
Atlétika
Csapat Európa-bajnokság, Németország, (ism.)
  
19
óra
 
19:30
Ökölvivás
WBA VB címmérkőzés Németország: E. Maccarinelli (Nagy Britannia) - J. Brahmer (Németország) (ism.)
19:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin (ism.)
19:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina 15. forduló (élő)
19:45
Kerékpár
Lengyel körverseny 2. szakasz Lengyelország (ism.)
19:00
Salakmotor
Nemzeti Liga, Svédország (élő)
19:15
Golf
Világbajnokság Bridgestone Invitational Amerikai Egyesült Államok (felvételről)
19:00
Sportok
WATTS (ism.)
19:00
Snooker
PTC, Lettország (élő)
 
19:00
Snooker
PTC, Lettország, (élő)
19:00
Atlétika
EAA verseny, Luzern, Svájc (ism.)
  
20
óra
 
20:00
Ökölvivás
WBA VB címmérkőzés: D. Chudinov (Oroszország) - N. Nielsen (Dánia) (felvételről)
20:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina selejtező (élő)
20:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina 16. forduló (élő)
20:45
Sportok
WATTS (felvételről)
 
20:15
Golf
Női Európa Torna Skót Open East Lothian Skócia (felvételről)
20:30
Golf
Golf Klub (felvételről)
20:35
Sportok
(felvételről)
20:50
Vitorlázás
Yacht Klub (felvételről)
20:55
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
20:00
Küzdősport
Fight Club (felvételről)
   
20:00
Síugrás
Nyári Grand Prix Einsiedeln HS 117 Svájc (ism.)
20:45
Sportok
WATTS (felvételről)
  
21
óra
21:15
Küzdősport
Fight Club (ism.)
 
21:00
Küzdősport
World Grand Prix Series (élő)
21:00
Motorsport
Motorsport Hétvége (felvételről)
21:15
Kerékpár
Lengyel körverseny 1. szakasz Lengyelország (ism.)
21:00
Pankráció
World Wrestling Entertainment (felvételről)
21:30
Pankráció
Vintage Collection (felvételről)
21:00
Autóverseny
F3 EB Ausztria Ausztria (felvételről)
21:30
Motokrossz
Világbajnokság, Belgium (felvételről)
21:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin (felvételről)
21:35
Sportok
WATTS (ism.)
21:45
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Anglia - Dél-Korea (élő)
  
21:00
Snooker
PTC, Lettország (élő)
21:00
Ökölvivás
WBA VB címmérkőzés Németország: E. Maccarinelli (Nagy Britannia) - J. Brahmer (Németország) (ism.)
21:00
Pankráció
World Wrestling Entertainment (felvételről)
21:30
Pankráció
Vintage Collection (felvételről)
21:30
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Brazília - Németország (élő)
 
csütörtök
július 31.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
22
óra
 
22:00
Küzdősport
Total KO (ism.)
 
22:15
Ökölvivás
WBO Címmérkőzés: A. Abraham (Németország) - N. Sjekloca (Montenegro) (ism.)
22:30
Pankráció
Vintage Collection (felvételről) (ism.)
22:00
Kerékpár
Lengyel körverseny 3. szakasz Lengyelország (ism.)
22:45
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Finnország - Észak-Korea (élő)
 
22:00
Erős Emberek Versenye
Giants Live, Varsó, Lengyelország (ism.)
22:30
Erős Emberek Versenye
Giants Live, Varsó, Lengyelország (ism.)
22:00
Snooker
PTC, Lettország (élő)
22:45
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Új-Zéland - Franciaország (élő)
22:30
Salakmotor
Európa-bajnokság: 3. forduló (ism.)
22:35
Kerékpár
BENELUX KÖRVERSENY 1. szakasz (ism.)
 
22:05
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
22:10
Lovaglás
FEI Nemzetek Kupája Dublin Irország (felvételről)
22:25
Lovaglás
Riders Club (felvételről)
22:30
Golf
Golf Klub (felvételről)
22:35
Vitorlázás
Yacht Klub (felvételről)
22:40
Sportok
Lovaglás (felvételről)
22:55
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
23
óra
23:00
Küzdősport
Fight Club (ism.) (ism.)
23:00
Küzdősport
Total KO (ism.)
     
23:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin (ism.)
23:30
Sportok
WATTS (ism.)
23:00
Erős Emberek Versenye
Bajnokok Ligája, Finnország (felvételről)
  
23:50
Snooker
PTC, Lettország (ism.)
 
23:00
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Paraguay - Franciaország (élő)
00
óra
00:30
Birkózás
Golden Grand Prix, Azerbajdzsán: Döntő (ism.)
00:00
Küzdősport
Total KO (ism.)
00:30
Küzdősport
Total KO (ism.) (ism.)
00:00
Kerékpár
Clasica San Sebastian Spanyolország (ism.)
00:00
Küzdősport
World Grand Prix Series (ism.)
00:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 2. szakasz Lengyelország (ism.)
 
00:00
Kerékpár
Lengyel körverseny 4. szakasz Lengyelország (ism.)
00:30
Kerékpár
Lengyel körverseny 5. szakasz Lengyelország (ism.)
00:00
Kajak-Kenu
Síkvizi Világbajnokság Moszkva Oroszország (ism.)
00:45
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Németország - Kína (élő)
 
00:30
Snooker
PTC, Lettország (ism.)
 
00:00
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada USA - Kína (ism.)
00:45
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Ghána - Finnország (élő)
 
csütörtök
július 31.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
01
óra
  
01:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Argentina selejtező (ism.)
01:15
Motorsport
Motorsport Hétvége (ism.)
 
01:00
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Kanada Németország - USA (élő)
   
01:00
Sportok
WATTS (ism.)
   
01:00
Atlétika
Európa-bajnokság, Zürich, Svájc 2.nap (ism.)
02
óra
              
03
óra
              
csütörtök
július 31.
péntek
augusztus 1.
szombat
augusztus 2.
vasárnap
augusztus 3.
hétfő
augusztus 4.
kedd
augusztus 5.
szerda
augusztus 6.
csütörtök
augusztus 7.
péntek
augusztus 8.
szombat
augusztus 9.
vasárnap
augusztus 10.
hétfő
augusztus 11.
kedd
augusztus 12.
szerda
augusztus 13.
Copyright © 2012
Pesti Est Kft. az Est Media Group tagja.