január 31 - február 13.
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
06
óra
 
06:00
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Ffi döntő Melbourne Ausztrália (élő)
            
07
óra
 
07:45
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Női döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
            
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
08
óra
08:30
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Női elődöntő Melbourne Ausztrália (ism.)
 
08:30
Északi Összetett
Világkupa Val di Fiemme Olaszország 15km Gundersen (ism.)
08:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
08:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuper G (ism.)
08:30
Tenisz
Mats Point (ism.)
08:30
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 2.nap (ism.)
08:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női lesiklás (ism.)
08:30
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
08:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi szuperkombináció, Lesiklás (ism.)
08:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női összetett (ism.)
08:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Nation Team Event (ism.)
08:35
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
08:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női óriásműlesikláslesiklás 1.futam (ism.)
09
óra
09:15
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set &Mats extra (élő)
09:30
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Női döntő Melbourne Ausztrália (élő)
09:15
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set & Mats extra (élő)
09:30
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi döntő Melbourne Ausztrália (élő)
09:00
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
09:15
Atlétika
Fedettpályás verseny, Karlsruhe, Németország (ism.)
09:45
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi Szuperóriásműlesiklás (ism.)
09:45
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:30
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:45
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Férfi Szuperóriásműlesiklás (élő)
09:30
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:45
Északi Összetett
Világkupa (élő)
09:15
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi lesiklás (ism.)
09:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi szuperkombináció, (ism.)
09:30
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:45
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
09:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuperkombináció, (ism.)
09:30
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:45
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi üldözéses verseny (ism.)
09:30
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:45
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Női óriásműlesikláslesiklás 1.futam (élő)
09:30
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
09:45
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női üldözéses verseny (ism.)
09:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női óriásműlesikláslesikláslesikl, ás 2.futam (ism.)
09:45
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
10
óra
  
10:00
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
10:15
Sportok
WATTS (felvételről)
10:00
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Negyeddöntő (ism.)
10:00
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Női szuper G (élő)
 
10:45
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női lesiklás (ism.)
10:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (felvételről)
10:15
Északi Összetett
Világkupa (élő)
10:30
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi üldözéses verseny (ism.)
10:30
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női üldözéses verseny (ism.)
 
10:15
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Női egyéni (élő)
10:00
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Női szlalom 1.futam (élő)
11
óra
11:30
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set & Mats extra (élő)
11:45
Sífutás
Universiade Szlovákia Ffi 30km szabadstílusú tömegrajtos (élő)
 
11:30
Sífutás
WORLDLOPPET Marcialonga Olaszország 70km klasszikus verseny (felvételről)
11:15
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
11:15
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália (ism.)
11:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 2.nap (élő)
11:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 2.nap (ism.)
11:30
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság vegyesváltó (ism.)
11:15
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
11:15
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női üldözéses verseny (ism.)
11:15
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
11:00
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Best Of (ism.)
 
11:00
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Férfi egyéni (ism.)
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
12
óra
12:45
Biatlon
Universiade Szlovákia Női tömegrajtos verseny (élő)
12:30
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set & Mats extra (élő)
12:45
Síugrás
Női Világbajnokság Hinzenbach HS 94 Nők Ausztria (élő)
12:30
Műkorcsolya
Európa-bajnokság Stockholm Svédország (összefoglaló)
12:15
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
12:15
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
  
12:15
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Nők Sprint (élő)
12:00
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi sprint (ism.)
12:45
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női üldözéses verseny (élő)
12:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi szuperkombináció, Lesiklás (ism.)
12:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi szuperkombináció, (ism.)
12:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női összetett (ism.)
12:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuperkombináció, (ism.)
12:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Nation Team Event (ism.)
12:45
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
12:15
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
12:30
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Női óriásműlesikláslesikláslesiklás 2.futam (ism.)
12:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női óriásműlesikláslesikláslesiklás 2.futam (ism.)
12:45
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Női szlalom 2.futam (élő)
13
óra
13:45
Biatlon
Universiade Szlovákia Férfi tömegrajtos verseny
13:45
Északi Összetett
Világkupa Val di Fiemme Olaszország 15km Gundersen (élő)
  
13:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuper G (ism.)
13:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi Szuperóriásműlesiklás (ism.)
13:00
Sportok
WATTS (ism.)
13:45
Északi Összetett
Világkupa (élő)
13:45
Északi Összetett
Világkupa (élő)
13:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
13:15
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
13:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
13:15
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Best Of (ism.)
13:00
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Női óriásműlesikláslesikláslesiklás 2.futam (élő)
13:00
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Ffi óriásműlesikláslesikláslesiklás 2.futam (élő)
 
14
óra
14:30
Szánkó
Világkupa Norvégia Női második futam (élő)
14:30
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (élő)
14:30
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
14:15
Tenisz
Mats Point (ism.)
14:45
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
14:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
14:15
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Negyeddöntő (ism.)
14:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
14:15
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Elődöntő (ism.)
14:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
14:15
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
14:30
Alpesi Sí
Universiade, Spanyolország: Férfi szuperkombináció, lesiklás (élő)
14:30
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
14:45
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi üldözéses verseny (élő)
14:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, Döntő (ism.)
14:15
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
14:00
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női üldözéses verseny (ism.)
14:45
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi üldözéses verseny (ism.)
14:00
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Férfi egyéni (élő)
14:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
14:15
Sportok
WATTS (ism.)
14:30
Lovaglás
Hong Kong Masters Hong Kong Hong Kong (élő)
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
15
óra
15:15
Szánkó
Világkupa Norvégia Kettes 2.futam
15:45
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Női döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
 
15:30
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália (felvételről)
15:30
Sportok
WATTS (ism.)
15:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 1.nap (élő)
15:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 2.nap (élő)
15:00
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság vegyesváltó (élő)
15:00
Alpesi Sí
Világbajnokság Beaver Creek Cafe (ism.)
15:15
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi sprint (élő)
15:45
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (élő)
15:30
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Döntő (ism.)
15:00
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női üldözéses verseny (ism.)
15:45
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi üldözéses verseny (ism.)
15:30
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Best Of (ism.)
 
15:45
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Női egyéni (ism.)
16
óra
16:45
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Negyeddöntő (élő)
16:45
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Negyeddöntő (élő)
16:30
Atlétika
Fedettpályás verseny, Karlsruhe, Németország (ism.)
16:30
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Best Of Melbourne Ausztrália (ism.)
  
16:00
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország selejtező (élő)
16:45
Sportok
WATTS (ism.)
16:45
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (élő)
  
16:30
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
16:30
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, Döntő (ism.)
16:00
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Női egyéni (ism.)
16:30
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Férfi egyéni (ism.)
17
óra
  
17:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (felvételről)
17:30
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
  
17:15
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság vegyesváltó (élő)
 
17:15
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Női üldözéses verseny (ism.)
17:45
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Men's Super Combined, Lesiklás (élő)
17:00
Labdarúgás
EUROGÓLOK (felvételről)
17:45
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női összetett (élő)
17:30
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Best Of (ism.)
 
17:00
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
17:15
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női óriásműlesikláslesikláslesiklás 2.futam (ism.)
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
18
óra
  
18:15
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
18:45
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuper G (élő)
18:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuper G (ism.)
18:45
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: : Férfi Szuperóriásműlesiklás (élő)
18:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi Szuperóriásműlesiklás (ism.)
18:45
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Elődöntő (ism.)
18:45
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női lesiklás (élő)
18:15
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női lesiklás (ism.)
18:45
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi lesiklás (élő)
  
18:30
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, Döntő (ism.)
18:05
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
18:10
Lovaglás
FEI Világkupa Bordeaux Franciaország (felvételről)
18:25
Lovaglás
Riders Club (felvételről)
18:30
Golf
U.S. P.G.A. Tour-Farmers Insurance Open (felvételről)
18:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női óriásműlesikláslesiklás 1.futam (élő)
18:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi óriásműlesikláslesiklás 1.futam (élő)
19
óra
19:00
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája (felvételről)
19:45
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Negyeddöntő (élő)
19:00
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája (felvételről)
19:45
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Negyeddöntő (élő)
   
19:30
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Elődöntő (élő)
  
19:30
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Döntő (élő)
19:30
Sportok
WATTS (ism.)
 
19:30
Golf
Európai Tour Malájziai nyílt bajnokság Kuala Lumpur Malaysia (felvételről)
19:15
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Női egyéni (ism.)
19:15
Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia selejtező (élő)
20
óra
  
20:00
Tenisz
Mats Point (felvételről)
20:30
Sportok
WATTS (ism.)
20:45
Sportok
WATTS (felvételről)
20:45
Ökölvivás
WBO VB Németország A. Abraham (Németország) - P. Smith (Nagy Britannia) (ism.)
20:15
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Elődöntő (élő)
 
20:45
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 3.nap (élő)
20:45
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, Elődöntő (élő)
 
20:00
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Best Of (felvételről)
20:00
Ökölvivás
WBO VB Németország A. Abraham (Németország) - P. Smith (Nagy Britannia) (ism.)
20:00
Golf
Golf Klub (felvételről)
20:05
Sportok
Lucia S Selection (felvételről)
20:15
Vitorlázás
Extreme Vitorlás sorozat (felvételről)
20:45
Vitorlázás
Yacht Klub (felvételről)
20:50
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
20:15
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Férfi egyéni (ism.)
20:30
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Női egyéni (ism.)
21
óra
  
21:00
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
      
21:00
Sportok
WATTS (felvételről)
21:15
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női összetett (ism.)
21:15
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuperkombináció, (ism.)
21:15
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Best Of (ism.)
21:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női óriásműlesikláslesiklás 1.futam (ism.)
21:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi óriásműlesikláslesiklás 1.futam (ism.)
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
22
óra
22:00
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set and Mats (felvételről)
22:30
Atlétika
Fedettpályás verseny, Karlsruhe, Németország
22:00
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
22:00
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
22:45
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Férfi döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
22:45
Sportok
WATTS (ism.)
22:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 1.nap (élő)
22:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, 2.nap (élő)
  
22:15
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi szuperkombináció, lesiklás (élő)
22:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuperkombináció, (élő)
22:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Nation Team Event (élő)
22:15
Sportok
WATTS (ism.)
22:30
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, Döntő (ism.)
22:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női óriásműlesikláslesikláslesiklás 2.futam (élő)
22:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Ffi óriásműlesikláslesiklás 2.futam (élő)
23
óra
23:30
Síugrás
Világkupa Willingen Németország Csapat- HS 145
23:45
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set and Mats (felvételről)
 
23:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuper G (ism.)
23:00
Tenisz
Mats Point (ism.)
23:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: : Férfi Szuperóriásműlesiklás (ism.)
23:00
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Elődöntő (ism.)
23:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női lesiklás (ism.)
23:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Férfi lesiklás (ism.)
23:30
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , . Lettország Áttekintés
23:00
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
23:45
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , Inside ERC (felvételről)
 
23:15
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Női egyéni (ism.)
23:15
Síugrás
Világkupa Vikersund Norvégia selejtező (ism.)
00
óra
00:30
Tenisz
Grand Slam Torna Ausztrál Open Női döntő Melbourne Ausztrália (ism.)
00:00
Sportok
WATTS (felvételről)
00:15
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
00:15
Sportok
WATTS (ism.)
00:30
Műkorcsolya
Európa-bajnokság Stockholm Svédország (ism.)
00:30
Síugrás
Világkupa Willingen Németország HS 145 (ism.)
00:30
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Női szuper G (ism.)
00:00
Labdarúgás
Afrikai Nemzetek Kupája Egyenlítői Guinea Elődöntő (ism.)
00:00
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , . Lettország (felvételről)
00:15
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság vegyesváltó (ism.)
00:00
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , . Lettország 1.nap
00:30
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
00:00
Snooker
Német Masters, Berlin, Németország, Döntő
00:00
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi üldözéses verseny (ism.)
00:45
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi üldözéses verseny (ism.)
00:15
Síugrás
Világkupa Titisee Neustadt Németország HS 142 (ism.)
00:00
Alpesi Sí
Világbajnokság, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok: Nation Team Event (ism.)
00:15
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Férfi egyéni (ism.)
00:15
Biatlon
Világkupa Norvégia Oslo Női egyéni (ism.)
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
01
óra
01:30
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set and Mats (ism.)
01:15
Tenisz
Grand Slam Torna Game, Set and Mats (ism.)
    
01:15
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság , . Lettország (ism.)
01:45
Sportok
WATTS (ism.)
    
01:15
Sportok
WATTS (ism.)
 
02
óra
              
03
óra
              
szombat
január 31.
vasárnap
február 1.
hétfő
február 2.
kedd
február 3.
szerda
február 4.
csütörtök
február 5.
péntek
február 6.
szombat
február 7.
vasárnap
február 8.
hétfő
február 9.
kedd
február 10.
szerda
február 11.
csütörtök
február 12.
péntek
február 13.
Copyright © 2014
Ingyenes Műsorújság Kft. az Est Media Group tagja.