április 27 - május 10.
hétfő
április 27.
kedd
április 28.
szerda
április 29.
csütörtök
április 30.
péntek
május 1.
szombat
május 2.
vasárnap
május 3.
hétfő
május 4.
kedd
május 5.
szerda
május 6.
csütörtök
május 7.
péntek
május 8.
szombat
május 9.
vasárnap
május 10.
08
óra
08:30
Motorsport
Motorsport Hétvége (ism.)
08:45
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 9.nap (ism.)
08:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
08:30
Tenisz
Mats Point (ism.)
08:30
Autóverseny
Renault világsorozat Spanyolország Spanyolország Áttekintés (ism.)
08:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
08:30
Sportok
WATTS (ism.)
08:30
Kajak-Kenu
Európa-bajnokság Cseh Köztársaság (ism.)
08:30
Motorsport
Motorsport Hétvége (ism.)
08:45
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
08:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
08:30
Autóverseny
Porsche Szuperkupa Szezon áttekintés (ism.)
08:45
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC All Access (ism.)
08:30
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 1. szakasz (ism.)
08:30
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 2. szakasz (ism.)
08:30
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 3. szakasz (ism.)
08:30
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 4. szakasz
09
óra
 
09:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap (ism.)
09:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
09:00
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege Belgium (ism.)
 
09:00
Kajak-Kenu
Európa-bajnokság Cseh Köztársaság (élő)
09:00
Kajak-Kenu
Európa-bajnokság Cseh Köztársaság (élő)
 
09:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
09:15
Sportok
WATTS (ism.)
09:30
Atlétika
IAAF Váltó VB, Bahamas, 2.nap (ism.)
   
09:30
Gp3
sorozat, Barcelona, Spanyolország: 2. futam (élő)
10
óra
10:30
Tenisz
Mats Point (ism.)
  
10:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
  
10:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
10:00
Atlétika
IAAF Váltó VB, Bahamas, 2.nap
  
10:00
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Belgium - Németország (ism.)
10:00
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Olaszország - Anglia (ism.)
10:00
Kerékpár
Best Of (ism.)
10:00
Superbike
Világbajnokság, Olaszország: selejtező
10:30
Superbike
Világbajnokság, Olaszország: 1.futam (élő)
11
óra
11:00
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege Belgium (ism.)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
 
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
11:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
11:45
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Hungaroring Magyarország Hungaroring selejtező (ism.)
  
11:30
Kajak-Kenu
Európa-bajnokság Cseh Köztársaság (ism.)
11:30
Atlétika
IAAF Váltó VB, Bahamas, 2.nap (ism.)
11:30
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Belgium - Németország (ism.)
11:00
Lovaglás
Horse Excellence  (felvételről)
11:05
Lovaglás
Horse Excellence  (felvételről) (élő)
11:30
Autóverseny
Porsche Szuperkupa Szezon áttekintés (ism.)
11:45
Autóverseny
Porsche Szuperkupa Spanyolország Spanyolország (élő)
hétfő
április 27.
kedd
április 28.
szerda
április 29.
csütörtök
április 30.
péntek
május 1.
szombat
május 2.
vasárnap
május 3.
hétfő
május 4.
kedd
május 5.
szerda
május 6.
csütörtök
május 7.
péntek
május 8.
szombat
május 9.
vasárnap
május 10.
12
óra
12:15
Kerékpár
Tour of Turkey 2. szakasz Törökország (élő)
  
12:30
Kerékpár
Tour of Turkey 5. szakasz Törökország (élő)
  
12:15
Autóverseny
Auto GP Hungaroring Magyarország 2. futam (élő)
12:00
Kajak-Kenu
Európa-bajnokság Cseh Köztársaság (ism.)
12:00
Sportok
WATTS (felvételről)
12:30
Kerékpár
Best Of (ism.)
  
12:30
Lovaglás
HORSE RACING TIME Louisville Amerikai Egyesült Államok (felvételről)
12:40
Lovaglás
Horse Excellence  (felvételről)
12:45
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 3. szakasz (ism.)
12:30
Supersport
Világbajnokság Olaszország
13
óra
      
13:15
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Hungaroring Magyarország Hungaroring 5. forduló (élő)
13:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
13:00
Atlétika
IAAF Váltó VB, Bahamas, 2.nap (ism.)
13:30
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege Belgium (ism.)
13:00
Kerékpár
Best Of (ism.)
13:00
Tenisz
Grand Slam Torna Get Ready for Roland-Garros (ism.)
13:15
Sportok
WATTS (ism.)
 
13:00
Superbike
Világbajnokság, Olaszország: 2.futam (élő)
14
óra
14:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap (élő)
14:00
Kerékpár
Tour of Turkey 3. szakasz Törökország (élő)
14:00
Kerékpár
Tour of Turkey 4. szakasz Törökország (élő)
14:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
14:00
Kerékpár
Tour of Turkey 6. szakasz Törökország (élő)
14:00
Autóverseny
Auto GP Hungaroring Magyarország Első futam
14:30
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Hungaroring Magyarország Hungaroring selejtező (élő)
14:15
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
Hungaroring Magyarország Hungaroring 6. forduló (élő)
   
14:00
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 1. szakasz (ism.)
14:15
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 2. szakasz (ism.)
14:30
Kerékpár
LeMond of Cycling (felvételről)
14:45
Kerékpár
LeMond of Cycling (élő)
14:00
Kerékpár
Giro Extra (élő)
14:30
Kerékpár
Giro d'Italia 2. szakasz Olaszország (élő)
hétfő
április 27.
kedd
április 28.
szerda
április 29.
csütörtök
április 30.
péntek
május 1.
szombat
május 2.
vasárnap
május 3.
hétfő
május 4.
kedd
május 5.
szerda
május 6.
csütörtök
május 7.
péntek
május 8.
szombat
május 9.
vasárnap
május 10.
15
óra
 
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
 
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
15:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
15:15
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság (élő)
15:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (élő)
15:00
Kerékpár
Best Of (felvételről)
15:15
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 1. szakasz (élő)
15:15
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 2. szakasz (élő)
15:30
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 3. szakasz (élő)
15:00
Kerékpár
Giro d'Italia 1. szakasz Olaszország (élő)
 
16
óra
        
16:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
     
17
óra
17:00
Tenisz
Mats Point (ism.)
17:30
Labdarúgás
EUROGÓLOK (felvételről)
  
17:00
Tenisz
Grand Slam Torna Get Ready for Roland-Garros (felvételről)
17:15
Sportok
WATTS (ism.)
     
17:00
Tenisz
Grand Slam Torna Get Ready for Roland-Garros (ism.)
17:15
Sportok
WATTS (ism.)
17:45
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Belgium - Németország (élő)
17:00
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Belgium - Németország (ism.)
17:45
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Olaszország - Anglia (élő)
17:15
Atlétika
IAAF Váltó VB, Bahamas, 2.nap (ism.)
17:30
Kerékpár
LeMond of Cycling (élő)
17:45
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Szlovénia - Németország (élő)
17:30
Kerékpár
Giro Extra (élő)
17:45
Atlétika
IAAF World Challenge, Kingstone, Jamaika
hétfő
április 27.
kedd
április 28.
szerda
április 29.
csütörtök
április 30.
péntek
május 1.
szombat
május 2.
vasárnap
május 3.
hétfő
május 4.
kedd
május 5.
szerda
május 6.
csütörtök
május 7.
péntek
május 8.
szombat
május 9.
vasárnap
május 10.
18
óra
18:15
Sportok
WATTS (felvételről)
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
18:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
18:30
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
18:30
Autóverseny
World Endurance bajnokság Spa Belgium (élő)
18:30
Lovaglás
Horse Excellence (felvételről)
18:35
Lovaglás
Horse Excellence (felvételről)
18:00
Labdarúgás
EUROGÓLOK (felvételről)
18:45
Sportok
WATTS (felvételről)
   
18:45
Atlétika
Greene Light (felvételről)
 
18:45
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Hollandia - Anglia (élő)
19
óra
      
19:55
Lovaglás
Horse Excellence (felvételről)
19:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (ism.)
 
19:45
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
19:50
Sportok
Lucia's agenda (felvételről)
19:55
Sportok
Lucia's agenda (felvételről) (felvételről)
19:45
Tenisz
Grand Slam Torna Get Ready for Roland-Garros (felvételről)
19:00
Favágók versenye
Világbajnokság: Csapat (ism.)
19:30
Favágók versenye
Világbajnokság: Csapat (ism.)
19:45
Sportok
WATTS (ism.)
 
20
óra
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, 10.nap (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
20:45
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (élő)
20:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Döntő (élő)
20:00
Tenisz
Grand Slam Torna Get Ready for Roland-Garros (ism.)
20:15
Ökölvivás
Németország J. Braehmer (Németország) - R. Krasniqi (Németország) (felvételről)
20:55
Sportok
Lucia's agenda (felvételről) (felvételről) (felvételről)
20:00
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 2. szakasz (ism.)
20:00
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 2. szakasz (ism.)
20:00
Salakmotor
Eurosport Best pairs, Dánia (élő)
20:45
Superbike
Világbajnokság, Olaszország: 2.futam (ism.)
21
óra
         
21:55
Sportok
Lucia's agenda (felvételről) (felvételről) (felvételről) (felvételről)
21:00
Küzdősport
Fight Club (felvételről)
21:00
Kerékpár
Best Of (ism.)
 
21:30
Motorsport
Motorsport Hétvége (felvételről)
21:45
Kerékpár
Giro d'Italia 2. szakasz Olaszország (ism.)
hétfő
április 27.
kedd
április 28.
szerda
április 29.
csütörtök
április 30.
péntek
május 1.
szombat
május 2.
vasárnap
május 3.
hétfő
május 4.
kedd
május 5.
szerda
május 6.
csütörtök
május 7.
péntek
május 8.
szombat
május 9.
vasárnap
május 10.
22
óra
        
22:15
Sportok
WATTS (ism.)
22:30
Autóverseny
World Endurance bajnokság Spa Belgium Áttekintés (felvételről)
22:10
Lovaglás
Riders Club (felvételről)
22:15
Golf
Világbajnokság San Francisco Amerikai Egyesült Államok (felvételről)
22:30
Küzdősport
Fight Club (ism.)
22:00
Atlétika
Greene Light (ism.)
22:15
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Olaszország - Anglia (ism.)
  
23
óra
23:00
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
23:45
Kerékpár
Liege-Bastogne-Liege Belgium (ism.)
23:00
Autóverseny
Renault világsorozat Spanyolország Spanyolország Áttekintés (felvételről)
23:30
Motokrossz
Világbajnokság, Hollandia (felvételről)
23:00
Kerékpár
Tour of Turkey 4. szakasz Törökország (ism.)
23:00
Kerékpár
Tour of Turkey 5. szakasz Törökország (ism.)
23:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (élő)
23:00
Kerékpár
Tour of Turkey 7. szakasz Törökország
23:00
Kerékpár
Tour of Turkey 8. szakasz Törökország
23:00
Labdarúgás
EUROGÓLOK (ism.)
23:45
Sportok
WATTS (ism.)
23:00
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC All Access (felvételről)
23:30
Autóverseny
Porsche Szuperkupa Szezon áttekintés (felvételről)
23:45
Autóverseny
F3 EB Hockenheim Németország (felvételről)
23:15
Golf
Golf Klub  (felvételről)
23:20
Sportok
Lucia's guest (felvételről)
23:30
Vitorlázás
Barcelona World Race (felvételről)
23:30
Autóverseny
Porsche Szuperkupa Szezon áttekintés (ism.)
23:45
Lg Fia Túraautó Világbajnokság
WTCC All Access (ism.)
23:45
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 3. szakasz (ism.)
23:15
Kerékpár
Giro d'Italia 1. szakasz Olaszország (ism.)
23:00
Labdarúgás
Amerikai Labdrúgó bajnokság: Toronto FC (Kanada) - houston dynamo (Amerikai Egyesült Államok) (élő)
00
óra
 
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Negyeddöntő (ism.)
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
00:00
Asztalitenisz
Világbajnokság 8 közé jutásért
00:00
Snooker
Világbajnokság, Sheffield, Egyesült Királyság, Elődöntő (ism.)
00:45
Asztalitenisz
Világbajnokság negyeddöntő
00:00
Motorsport
Motorsport Hétvége (felvételről)
00:15
Asztalitenisz
Világbajnokság Férfi és női döntő
00:00
Atlétika
IAAF Váltó VB, Bahamas, 2.nap (ism.)
00:15
Kerékpár
Best Of (ism.)
00:00
Vitorlázás
Yacht Klub (felvételről)
00:05
Sportok
Szerdai Válogatás (felvételről)
00:10
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 1. szakasz (ism.)
00:15
Kerékpár
Danquerque-i négynapos verseny 2. szakasz (ism.)
   
hétfő
április 27.
kedd
április 28.
szerda
április 29.
csütörtök
április 30.
péntek
május 1.
szombat
május 2.
vasárnap
május 3.
hétfő
május 4.
kedd
május 5.
szerda
május 6.
csütörtök
május 7.
péntek
május 8.
szombat
május 9.
vasárnap
május 10.
01
óra
        
01:15
Sportok
WATTS (ism.)
  
01:15
Tenisz
Grand Slam Torna Get Ready for Roland-Garros (ism.)
01:00
Labdarúgás
UEFA 17 éven aluliak EB Bulgária Szlovénia - Németország (ism.)
01:00
Labdarúgás
Amerikai Labdrúgó bajnokság: New York Red Bulls (Amerikai Egyesült Államok) - New York City FC (Amerikai Egyesült Államok) (élő)
02
óra
              
03
óra
              
hétfő
április 27.
kedd
április 28.
szerda
április 29.
csütörtök
április 30.
péntek
május 1.
szombat
május 2.
vasárnap
május 3.
hétfő
május 4.
kedd
május 5.
szerda
május 6.
csütörtök
május 7.
péntek
május 8.
szombat
május 9.
vasárnap
május 10.
Copyright © 2014
Ingyenes Műsorújság Kft. az Est Media Group tagja.